O nas

34AGENCJA reprezentuje aktorki i aktorów w ich zawodowej karierze. Prócz działalności agencyjnej, świadczymy również pomoc w zakresie doradztwa warsztatowego oraz profesjonalnych zajęć aktorskich, na których wypracujesz nowe umiejętności, lub utrwalisz swój kunszt. Oferujemy castingi telewizyjne, filmowe, teatralne i komercyjne. Dzięki naszej metodyce obsługi przesłuchań, całość odbywa się sprawnie i przyjemnie.

Jako zleceniodawca, możesz czuć się pewny, że znajdziesz u nas przestrzeń i narzędzia do znalezienia odpowiedniej osoby do pożądanej roli. Skutecznie wesprzemy Cię w castingu, dzięki innowacyjnej procedurze obsługi kandydatów. W nowoczesnych wnętrzach 34AGENCJA znajduje się przystosowana do czasu pandemii i dogodna poczekalnia, w której kandydaci będą oczekiwać na casting. Dbając o Twoich współpracowników, przygotowaliśmy specjalny system kolejkowy z ekranem, aby zachować pełne bezpieczeństwo. Napij się kawy w naszym kąciku gastronomicznym i spokojnie obserwuj, jak świetnie zorganizowana jest Twoja praca.

Współpracujemy z:

Slide RADOSŁAW JAMROŻ PROWADZĄCY Slide PROWADZĄCY ADRIAN LABRYGA Slide OPERATOR, FOTOGRAF DAMIAN GRADEK Slide New Layer KAMIL KRASUSKI